KARIÉRA

PHOTO-2021-09-11-11-21-27

KARIÉRA, PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Jestliže jste manuálně zruční, fyzicky alespoň průměrně zdatní a hledáte novou příležitost, čtěte rozhodně následující řádky. Možná jste to právě Vy, koho momentálně hledáme.

MECHANIK V PNEUSERVISU

Náplň práce:

-     veškeré pneuservisní činnosti - opravy, montáže, demontáže pneu a kol, vyvážení kol

-     drobné autoservisní a opravárenské práce

-     spolupráce při skladování pneumatik

-     další drobné práce

Požadujeme:

-     vyučení v oboru automechanik, nebo v příbuzném oboru (je výhodou, nikoli podmínkou)

-     praxe v oboru vítána (není podmínkou)

-     manuální zručnost, fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

-     pečlivost, samostatnost, spolehlivost příjemné vystupování a aktivní přístup

-     čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

-     kvalitní zaškolení a pomoc v počátečním období

-     práci na hlavní pracovní poměr s pravidelnou měsíční mzdou a možností dalšího osobního ohodnocení dle výkonu

-     pravidelnou pracovní dobu (40 hodin/týden)

-     práci v příjemném prostředí malého kolektivu

-     práci na nejmodernějších strojích

-     slevu na nákup pneumatik a náhradních dílů

-     příspěvek na stravování

Nástup:

-     ihned, případně dohodou

Místo výkonu práce:

-    Pneuservis Schubert, Českobrodská 849, 109 12, Praha 9 - Dolní Počernice

Oslovila Vás naše pracovní nabídka?

-      jestliže jste po přečtení naší nabídky získali zájem u nás pracovat, tak neváhejte a zašlete nám životopis na: info@alpneu.cz,

nebo volejte na: +420 603 931 657,  +420 603 549 173

-     pokud vás zařadíme do výběrového řízení, budeme vás kontaktovat